سنگ ساختمانیسنگ مرمریتویدیو گالری سنگ

مرمریت پرشین سیلک

خرید مرمریت پرشین سیلک، فروش مرمریت پرشین سیلک، قیمت مرمریت پرشین سیلک، کاربرد مرمریت پرشین سیلک، مرمریت پرشین سیلک در محمودآباد، مرمریت پرشین سیلک در اصفهان، معدن مرمریت پرشین سیلک

مرمریت پرشین سیلک (Persian Silk Marble) یکی از مرمریت های استخراج شده از معادن داخل کشور با رنگ و طرحی متمایز و زیبا است که دارای بافت و طرح منحصر بفرد خود است. این سنگ متشکل از رگه هایی به همراه بازی رنگ زیبا به رنگ خاکستری یا طوسی مایل به فیلی است. مرمریت پرشین سیلک به دلیل برخورداری از رنگ خاص مورد توجه بسیاری از معماران وسازندگان میباشد. سنگ مرمریت پرشین سیلک سنگی فوق العاده زیبا و مناسب برای کف و دیواره های لابی و سرویس های لوکس می باشد. این سنگ در دو رنگ زمینه طوسی روشن و طوسی تیره موجود است . همچنین این سنگ اغلب در ابعاد تایل و اسلب فرآوری می گردد.از محاسن سنگ پرشین سیلک بازی رنگی طوسی و سفید ترکیبی آن است که بسیاری از معماران از این بازی رنگ به عنوان یک امتیاز نام میبرند. زیرا سنگ مرمریت پرشین سیلک پس از اجرا به معنای واقعی زیبایی یک سنگ طبیعی را دارد. از محاسن این سنگ ساب پذیری خوب ، جذب آب پایین و استحکام سنگ میباشد.
یکی از مهمترین ویژگی های منحصر به فرد سنگ مرمریت پرشین سیلک یکنواختی رنگ آن است که باعث می شود کارفرمایان و سازندگان با یک قیمت مناسب نسبت به سنگ های مشابه از این سنگ زیبا برای سنگفرش و نمای فضاهای داخلی خود استفاده نمایند. قیمت پایین این سنگ نسبت به سنگ های دیگر با زمینه کرم سبب می شود استفاده از مرمریت پرشین سیلک افزایش بیشتری داشته باشد. این سنگ از نظر زمینه در سورت های سوپر و ممتاز بسیار شبیه به سنگ دهبید، سنگ خوی و سنگ بسطام است تنها با این تفاوت که رنگی تیره تر و یکدست تری دارد. همچنین از دیگر ویژگی های سنگ پرشین سیلک مقاومت سایشی بالای آن است.

کاربرد سنگ مرمریت

یکی از ویژگی‌های مرمریت، تراکم بیشتر و تخلخل کمتر آن نسبت به تراورتن هاست. بنابراین جذب آب کمتر دارند. و همچنین در مقابل فشار و سایش مقاوم تر هستند. همین امر سبب استفاده این سنگ شده است. از جمله : ساخت انواع میز، کف، دیوار، پله، کانتر، محوطه سازی  و مصنوعات سنگی. این سنگ یک ایراد بسیار مهم دارد. و آن هم مقاومت بسیار کم در برابر نورخورشید است. بنابراین پیشنهاد میشود از این سنگ فقط در مصارف داخلی استفاده شود. زیرا اگر در زیر نورخورشید باشد پس از مدتی دچار ترک و رنگ پریدگی میشود. به همین دلیل سنگ های دیگری مثل  گرانیت، تراورتن و چینی کریستال گزینه های مناسب تری برای نمای بیرونی ساختمان هستند. پس اگر بخواهیم نگاهی اجمالی به کاربرد سنگ مرمریت داشته باشیم ، باید بگوییم که سنگ پله مرمریت برای داخل ساختمان و کاربرد تایل و اسلب آن برای کف و دیوارهای داخل جزء رایج ترین موارد مصرف مرمریت هاست .

قیمت سنگ مرمریت پرشین سیلک

قیمت های متفاوتی برای انواع سنگ مرمریت، از جمله مرمریت پرشین سیلک با توجه به کیفیت و جنس آن میشود در نظر گرفت. به همین دلیل شما خریدار محترم میتوانید با توجه به بودجه و البته نیاز خود گزینه های مختلفی را انتخاب کنید. جهت خرید و اطلاع از قیمت سنگ پرشین سیلک با کارشناسان مجموعه سنگ پارسی در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا