سبد خرید
0

No products in the cart.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

سنگ چینی سایمان

تومان1,800,000

نقد و بررسی اجمالی

خرید اسلب سنگ چینی سایمان

سنگ چینی سایمان یکی از زیباترین سنگهای کریستال ایرانی است با زمینه‌ی سفید رنگ و خطوطی منظم طوسی و مشکی در این رنگ سفید نمایان است. جنس چینی و بلوری این سنگ باعث شده ساب و جلال بسیارخوبی به خود بگیرد، به طوری که این سنگ انعکاس نور بسیار زیبایی دارد و با وجود آنالیز بسیار ممتاز جز سنگهای چینی برتر ایران و دنیا محسوب می‌گردد.
سمگ چینی سایمان به واسطه تراکم رنگهای طوسی و سیاه دسته بندی می‌گردد. با وجود زمینه روشن و کریستالی شکل، بسیار مناسب محیط های کم نور می باشد. سورت های دیگر سنگ چینی سایمان نیز همان شفافیت و زیبایی را دارد تنها با این تفاوت که رنگ زمینه و طرح آن متفاوت است. ویژگی ظاهری، خواص و مشخصات ساختاری این سنگ باعث گردیده سنگ اسلب چینی سایمان در کانون توجه بسیاری از آرشیتکت ها و معماران ساختمان قرار گیرد.

اسلب سنگ کریستال سایمان

از طرح های بوک مچ و فورمچ سنگ اسلب چینی سایمان برای طراحی و سنگ کف و دیواره های لابی و سنگ کف سالن های مجلل و تالارها استفاده می‌نمایند.چینی سایمان بعنوان یکی از زیباترین سنگهای اسلب موجود در جهان، با امکان ارائه تابلو سنگ های طبیعی شگفتی بازار بین المللی را برانگیخت.

سنگ اسلب کریستال سایمان

از ویژگی‌های بارز سنگ چینی سایمان، تراکم بسیار بالا، ساب پذیری عالی، مقاومت سایشی بالا، جذب آب بسیار پایین آن است. قیمت سنگ کریستال سایمان به روشنی رنگ زمینه، طرح و سایز سنگ بستگی دارد. سنگ چینی سایمان معمولا بصورت اسلب فرآوری می‌گردد و به سایز دلخواه مشتری برش داده می‌شود. طرح بوک مچ و فور مچ سنگ چینی سایمان بسیار زیباست و اکثر طراحان در طراحی دکوراسیون داخلی خود از طرح های بوکمچ و فورمچ چینی سایمان استفاده می‌کنند. سنگ چینی سایمان بصورت کوپ (خام) و فرآوری شده صادرات می‌گردد.

قیمت سنگ کریستال سایمان

⚜️کیفیت:سوپر٬صادراتی⚜️
⚜️ضخامت:دوسانت⚜️
⚜️طرح قابل اجرا:بوک مچ٬فورمچ⚜️
⚜️مشاوره،بازاریابی وفروش⚜️
📲09120840096
📲09133390096

نمایش ادامه مطلب
نظرات کاربران
Be the first to review “سنگ چینی سایمان”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

There are no reviews yet.

نقد و بررسی