سنگ اسلبسنگ ساختمانیویدیو گالری سنگ

چینی بیانکو

خرید سنگ چینی بیانکو، فروش سنگ چینی بیانکو، قیمت سنگ چینی بیانکو، کاربرد سنگ چینی بیانکو، سنگ چینی بیانکو در محمود آباد، سنگ چینی بیانکو در اصفهان،

سنگ چینی بیانکو

سنگ اسلب چینی بیانکو از برش سنگهای چینی استخراج شده از معدن سنگ شهرستان الیگودرز در استان لرستان تهیه می شود. این سنگ یکی از سفیدترین و یکنواخت ترین سنگ های کریستالی در داخل کشور است. همچنین این سنگ زمینه ای سفید دارد که خطوط کم رنگ خاکستری نیز در آن دیده می شود. سنگ چینی بیانکو جز مشهور ترین سنگ چینی ایرانی است. امروزه برش این سنگ به صورت اسلب بسیار مورد تقاضا می باشد.

کاربرد سنگ چینی بیانکو

استفاده از سنگ اسلب چینی بیانکو در اکثر قسمت های ساختمان به دلیل مقاومت بالا در برابر سرما، گرما و جذب آب پایین ممکن است، دلیل فشرده بودن این سنگ منجر به پایداری بالایی آن شده و در نصب احتمال آسیب دیدن آن را کم کرده و عمر پروژه را نیز افزایش می دهد. استفاده از سنگ اسلب چینی بیانکو بعنوان سنگ کف ساختمان زیبایی و یکنواختی خاصی به آن می بخشد، به دلیل سنگین بودن سنگ اسلب و نیز بصورت افقی قرار گرفتن آن، چسبندگی سنگ ها به طور کل در نمای کف بالا خواهد بود. سنگ اسلب چینی بیانکو به دلیل مقاومت بالاوزیبایی منحصر به فرد جز یکی از پر طرفدارترین سنگهای چینی سفید در کف ساختمان میب

سنگ اسلب چیست؟

اسلب در زبان لاتین به معنای تخته سنگ بزرگ می باشد.  در این مقاله از این نوع سنگ بیشتر خواهیم گفت. پس اگر میخواهید از سنگ اسلب بیشتر بدانید تا پایان همراه ما باشید. فروش سنگ اسلب چینی بیانکو توسط سنگ پارسی با بهترین قیمت صورت میگیرد.

سنگ ها همیشه متریال کاربردی بودند. در واقع بشر موجودی بوده  که همیشه تمایل داشته تا از هر آنچه که که دور و برش وجود دارد استفاده‌های مفید ببرد. سنگ ها یکی از آیتم هایی هستند که میتوان از آنها به شیوه های بهینه ای استفاده نمود. سنگ ها را بایستی ابتدا از معادن استخراج کرد و سپس در کارخانه ی سنگ، برش داد. بنابر استفاده برش های گوناگون و متفاوتی را میتوان بر روی سنگ ها اعمال نمود. به دلیل ابعاد بزرگ سنگ اسب، در فضاهای وسیع و در مواضع بزرگ قابل استفاده است.

تولید سنگ اسلب چینی بیانکو در اصفهان

تولید سنگ به روش اسلب یکی از جدیدترین و نوین ترین روش های فراوری سنگ است. در این روش از دستگاه های مخصوصی چون اره بزرگ، وایرکات استفاده میشود. در این روش سنگ کوپ که همان سنگ خام می باشد، توسط تیغه های مخصوص و به صورت حرکت رفت و برگشت، برش زده می شود.

ابعاد این نوع سنگ معمولا از عرض ۸۰ سانت بیشتر است. لازم به ذکر است که ابعاد سنگ اسلب، به اندازه ی سنگ خام یا کوپ سنگ ارتباط مستقیمی دارد.

خرید سنگ اسلب چینی بیانکو در اصفهان

ابتدا باید ابعادی که نیاز دارید را محاسبه کرده سپس محلی را که قصد دارید از این سنگ ها استفاده کنید را مشخص کنید. بعد از آن شما باید نوع سنگی را که می خواهید را انتخاب کنید. بعد از انجام این مراحل، شما می توانید به فروشگاه های سنگ فروشی آنلاین مراجعه و سنگ مورد نظر را تهیه کنید. جهت خرید انواع سنگ با کارشناسان سنگ پارسی تماس بگیرید.

قیمت سنگ اسلب چینی بیانکو در اصفهان

برای اینکه قیمت دقیقی از سنگ اسلب به دست بیاورید باید ابعاد مورد نیاز و سنگی که قصد استفاده از آن را دارید را محاسبه کنید، سپس می‌توانید قیمتی دقیقی از سنگ اسلب مورد نظر را پیدا کنید.

عوامل موثر بر روی قیمت سنگ اسلب چینی بیانکو در اصفهان

نوع فراوری: هزینه تولید سنگ اسلب، نسبت به دستگاه هایی که برای فراوری استفاده میشود متغیر است و استفاده از دستگاه های روز دنیا باعث استفاده از سرمایه اولیه بیشتر شده و در نتیجه قیمت تمام شده سنگ بالاتر می رود.

ابعاد سنگ اسلب: هرچقدر سایز سنگ بزرگتر باشد، بالطبع قیمت سنگ بالاتر می رود و ابعاد کوچکتر سنگ دارای قیمت پایین‌تری می باشد.

مواد اولیه: در تهیه و تولید سنگ اسلب از تور و اپوکسی استفاده می‌شود که کیفیت این موارد تاثیر بسیار زیادی در کیفیت نهایی سنگ دارد.

تهیه کوپ سنگ: قیمت تمام شده کوپ سنگی که به سنگبری میرسد متغیر است. بطور مثال اگر کوپ سنگ لاشتر در اصفهان به قیمت هر تن ۴ میلیون تومان خریداری شود این کوپ سنگ با هزینه کمتری از نظر حمل و نقل به سنگبری اصفهان میرسد تا یک سنگبری در تهران. و مورد دیگر این که وجود واسطه برای تهیه کوپ عامل مهم دیگری است که مسئول خرید سنگبری کوپ را از واسطه خریداری کند یا بطور مستقیم از معدن.

سورت سنگ اسلب: سنگ یک متریال طبیعی است که از دل طبیعت بدست می آید و اینکه انتظار داشته باشیم همه سنگ ها یکدست و یک‌رنگ باشند انتظار عجیبی است. همه سنگ ها پس از فراوری به سورت بندی تقسیم می‌شوند و سنگ هایی که خصوصیت های مشابهی دارند با هم دسته بندی می‌شوند. معمولا سورت های یکدست قیمت بالاتری دارند.

خرید سنگ اسلب چینی بیانکو در اصفهان

مشتریان عزیز جهت خرید انواع سنگ اسلب، می‌توانند از طریق تماس تلفنی با شماره ۰۹۱۲۰۸۴۰۰۹۶ و ۰۹۱۳۳۳۹۰۰۹۶ یا از طریق ایمیل info@sangeparsi.com، در زمینه خرید و فروش سنگ با سنگ پارسی در تماس باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا