سنگ چینیسنگ ساختمانیویدیو گالری سنگ

قیمت سنگ چینی الیگودرز

قیمت سنگ چینی الیگودرز، خرید سنگ چینی الیگودرز، کاربرد سنگ چینی الیگودرز، فروش سنگ چینی الیگودرز، سنگ چینی الیگودرز در محمودآباد، سنگ چینی الیگودرز د راصفهان، معدن سنگ چینی الیگودرز، مشخصات سنگ چینی الیگودرز

سنگ اسلب چینی الیگودرز برای استفاده در کف و دیواره ساختمان مناسب است. ولیکن بدلیل میزان تخلخل بسیار کم و سطح صاف پشت سنگ میبایست در موقع نصب به دیوار از اسکوپ جهت مهار سنگ استفاده شود. از دیگر کاربرد های سنگ کریستال الیگودرز استفاده در سنگفرش هال و پذیرایی، سنگفرش آشپزخانه، سنگفرش لابی، سنگ پله و دیواره های داخلی ساختمان و … میباشد. این سنگ بدلیل رنگ روشن ، طرح زیبا و انعکاس نور زیاد در داخل ساختمان مخصوصا طرح بوکمچ و فور مچ آن زیبایی خاصی به ساختمان خواهد بخشید.سنگ ها حساسیت زا نیستند و استفاده از سنگ در کفپوش خانه بهترین گزینه برای افرادی است که از حساسیت رنج می برند. سنگ ها کریستال در برابر گرد و خاک مقاوم است و سطح سنگ خیلی راحت و ساده تمیز می گردد و سنگ ها نسبت به سایر متریال های دیگر مثل چوب و پارکت آلرژی زا نیستند. جهت اطلاع از قیمت سنگ چینی الیگودرز با کارشناسان سنگ پارسی در تماس باشید.

مشخصات سنگ چینی الیگودرز

سنگهای چینی (کریستال )الیگودرز به طور طبیعی سرد هستند و در مناطق گرم و خشک استفاده از این سنگهای در کف می تواند باعث خنک شدن محیط گرم خانه شما باشد و راه رفتن بر روی سنگ خنک در فصل گرما احساس خوبی به شما خواهد داد. همچنین سنگ ها در انتقال گرما به محیط بسیار مناسب است و میتوان در فصل سرما از گرمایش کف، سنگ کف را گرم کرد و محیط خانه و محل کار دلنشین شود چرا که سنگ گرما را خوب انتقال میدهد و گرما آسیبی به سنگ کف نمی رساند. سنگ چینی الیگودرز ساب پذیری بسیار خوبی دارد وشفافیت زیاد این سنگ باعث انعکاس نور زیاد میگردد. این سنگ در گذشته بصورت تایل های کوچک فرآوری میگردید و امروزه با پیشرفت تکنولوژی فرآوری اغلب این سنگ بصورت اسلب و در طرح های بوک مچ و فورمچ فرآوری میگردد. برای اطلاع از قیمت سنگ چینی الیگودرز با ما در تماس باشید.

قیمت سنگ چینی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ های چینی:

ابعاد: بیشتر بودن قطر و ابعاد سنگ یکی از عوامل افزایش قیمت آن است . همین علت بالا بودن قیمت سنگ های چینی در بازار است.

آنالیز سنگ: یکی از عوامل قیمت بیشتر این سنگ، کیفیت سنگ از نظر مقاومت سایشی، فشاری وجذب آب بالاتر میباشد.

فرآوری سنگ: دیگر عامل تعیین کننده قیمت نوع فرآوری آن است. در هر یک از این شیوه ها ابزار مختلفی به کار رفته و هزینه های اجرای فرآوری متفاوت است. به این ترتیب می توان دلیل اختلاف قیمت آن ها را توجیه کرد.

انواع سنگ چینی

  • سنگ چینی مشهد
  • سنگ چینی ازنا
  • سنگ چینی قروه
  • سنگ چینی الیگودرز
  • سنگ چینی نیریز
  • سنگ چینی لایبید

خرید انواع سنگ چینی یا سنگ کریستال

در روند خرید، انتخاب درست نوع سنگ و خرید از فروشگاه معتبر،اهمیت دارد. در بعضی مواقع مقایسه ی دو سنگ کریستال، باعث میشود شما خرید مطمئن تری داشته باشید. مثلا ممکن است یک نمونه سنگ برای کاربردی خاص مناسب تر باشد. برای اطمینان از چنین مواردی توصیه می شود حتماً با کارشناس متخصص در این حوزه مشورت کنید. برای این منظور می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان سنگ پارسی بهره مند شود. اطلاع از قیمت سنگ چینی به صورت آنلاین و یا حضوری امکان پذیر است.

فروش سنگ چینی

اگر به دنبال خرید آنلاین و سفارش سنگ اسلب با قیمت مناسب و تنوع بالا هستید، می‌توانید با کارشناسان سنگ پارسی در قسمت فروش و ثبت آنلاین سنگ تماس بگیرید و همچنین می‌‌توانید برای اطلاع از قیمت هریک از سنگ‌های اسلب موردنیاز خود با شماره ۰۹۱۲۰۸۴۰۰۹۶ و ۰۹۱۳۳۳۹۰۰۹۶ تماس گرفته و از به‌‌روزترین قیمت سنگ چینی اطلاع کسب نمایید. ما سعی کرده‌ایم تمامی سنگ‌های ساختمانی را برای شما خریداران محترم فراهم کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا