سنگ ساختمانیویدیو گالری سنگ

سنگ کریستال بیانکو

خرید سنگ کریستال بیانکو، فروش سنگ کریستال بیانکو، قیمت سنگ کریستال بیانکو، کاربرد سنگ کریستال بیانکو، سنگ کریستال بیانکو در محمودآباد، سنگ کریستال بیانکو در اصفهان، سنگ کریستال سفید

سنگ کریستال بیانکو با زمینه سفید و خطوط مشکی، یکی از بی نظیر ترین و با کیفیت ترین سنگهاست. در عین حال این سنگ یکی از سفیدترین سنگ های چینی یا کریستال کشور است. در کشور ما همچون کشورهای دیگر سنگهایی با تم رنگی سفید یکی از پرطرفدارترین سنگهاست، از این رو کریستال بیانکو یکی از پرطرفدارترین سنگهای موجود در بازار میباشد. سنگ کریستال بیانکو به صورت اسلب و تایل فرآوری و عرضه می گردد.
از ویژگی های سنگ کریستال بیانکو میتوان به تراکم بسیار بالا ساب پذیری بسیار عالی سطح صیقلی فوق العاده مقاومت سایشی مناسب مقاومت فشاری بسیار بالا جذب آب ناچیز اشاره کرد. سنگ کریستال بیانکو به دلیل تم سفید زیبا با خطوط مشکی،نوک مدادی در هر محیط کار میشود به خوبی نور را هدایت میکند. قاب های بوکمچ و فورمچ این سنگ بسیار زیبا و خاص نقش آفرینی میکنند.
سنگ کریستال بیانکو را درتمامی محیط داخلی و خارجی ساختمان میتوان استفاده کرد. استفاده از سنگ کریستال بیانکو در نمای ساختمان همراه با ابزارهای کلاسیک چشم هر بیننده ایی را مجذوب زیبایی خود میکند. سنگ پارسی ارائه دهند زیباترین و باکیفیت ترین سنگهای کریستال بیانکو میباشد.

عوامل موثر بر روی قیمت سنگ اسلب

سورت سنگ اسلب: سنگ به عنوان یک ماده طبیعی خاص و منحصر به فرد در دسترس ماست. پس نباید انتظار شباهت و یکدستی از همه سنگها داشت. تمامی سنگها بعد فرآوری به سورت بندی تقسیم میشوند و سنگهای مشابه در یک دسته قرار میگیرند. و قاعدتا سورتهای یکدست قیمت بالاتری نیز دارند.

نوع فراوری: هزینه تولید سنگ اسلب، نسبت به دستگاه هایی که برای فراوری استفاده میشود متغیر است و استفاده از دستگاه های روز دنیا باعث استفاده از سرمایه اولیه بیشتر شده و در نتیجه قیمت تمام شده سنگ بالاتر می رود.

ابعاد سنگ اسلب: هرچقدر سایز سنگ بزرگتر باشد، بالطبع قیمت سنگ بالاتر می رود و ابعاد کوچکتر سنگ دارای قیمت پایین‌تری می باشد.

مواد اولیه: در تهیه و تولید سنگ اسلب از تور و اپوکسی استفاده می‌شود که کیفیت این موارد تاثیر بسیار زیادی در کیفیت نهایی سنگ دارد.

تهیه کوپ سنگ: قیمت تمام شده کوپ سنگی که به سنگبری میرسد متغیر است. بطور مثال اگر کوپ سنگ لاشتر در اصفهان به قیمت هر تن ۴ میلیون تومان خریداری شود این کوپ سنگ با هزینه کمتری از نظر حمل و نقل به سنگبری اصفهان میرسد تا یک سنگبری در تهران. و مورد دیگر این که وجود واسطه برای تهیه کوپ عامل مهم دیگری است که مسئول خرید سنگبری کوپ را از واسطه خریداری کند یا بطور مستقیم از معدن.

خرید سنگ اسلب

مشتریان عزیز جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع سنگ اسلب، می‌توانند از طریق تماس تلفنی با شماره ۰۹۱۲۰۸۴۰۰۹۶ و ۰۹۱۳۳۳۹۰۰۹۶ یا از طریق ایمیل info@sangeparsi.com، در زمینه خرید و فروش با کارشناسان سنگ پارسی در تماس باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا