سنگ ساختمانیویدیو گالری سنگ

سنگ چینی الیگودرز

خرید سنگ چینی الیگودرز، فروش سنگ چینی الیگودرز، قیمت سنگ چینی الیگودرز، کاربرد سنگ چینی الیگودرز، سنگ چینی الیگودرز در محمود آباد، سنگ چینی الیگودرز در اصفهان، سنگ چینی الیگودرز سفید

سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی کوهستان الیگودرز سنگی با زمینه‌ی روشن و موجهای زیبا طوسی و نوک مدادی در زمینه نقش افرینی زیبایی میکند. این سنگ جنس چینی و بلوری دارد که شفافیت بسیار خوبی از خود نشان میدهد. سنگ چینی دارای جذابیت و شفافیت چشمگیری است، که باعث شده که جز سنگهای کریستال برتر ایران و دنیا محسوب شود. این سنگ به واسطه موج ها و نقشهای سنگ به الیگودرز موج وحشی نیز معروف میباشد.با وجود زمینه سفید و موج های زیبای این سنگ فرآوری آن بصورت بوک مچ و فورمچ بسیار زیبا است.

ویژگی های سنگ چینی الیگودرز

ساب پذیری و شفافیت بالا از مهم ترین ویژگی های سنگ چینی کوهستان الیگودرز است. ساینده این سنگ اگر از جنس مرغوب باشد شفافیت سنگ چینی کوهستان الیگودرز را چند برابر خواهد کرد. سنگ چینی موجدار الیگودرز، به صورت اسلب برش داده میشود. سنگ چینی کوهستان الیگودرز  نسبت به سایر سنگ های مشابه خارجی و داخلی هم از نظر کیفی و هم از نظر قیمت بسیار مناسب تر است .  استفاده از طرح های بوک مچ و یا فورمچ سنگ چینی کوهستان الیگودرز زیبایی طبیعت را به محیط اطراف  خود میبخشد.

سنگ اسلب چیست؟

اسلب در زبان لاتین به معنای تخته سنگ بزرگ می باشد. سنگ هایی که در قطعه های بزرگ برش زده شوند، را اسلب میگویند. در این مقاله از این نوع سنگ بیشتر خواهیم گفت. پس اگر میخواهید از سنگ اسلب بیشتر بدانید تا پایان همراه ما باشید. فروش سنگ اسلب کلکته توسط سنگ پارسی با بهترین قیمت صورت میگیرد.

سنگ ها همیشه متریال کاربردی بودند. در واقع بشر موجودی بوده  که همیشه تمایل داشته تا از هر آنچه که که دور و برش وجود دارد استفاده‌های مفید ببرد. سنگ ها یکی از آیتم هایی هستند که میتوان از آنها به شیوه های بهینه ای استفاده نمود. سنگ ها را بایستی ابتدا از معادن استخراج کرد و سپس در کارخانه ی سنگ، برش داد. بنابر استفاده برش های گوناگون و متفاوتی را میتوان بر روی سنگ ها اعمال نمود. یکی از انواع این برش ها، برش اسلب نام دارد. به همین جهت سنگ اسلب در فضاهای وسیع و در مواضع بزرگ قابل استفاده است.

تولید سنگ اسلب چینی الیگودرز در اصفهان

تولید سنگ به روش اسلب یکی از جدیدترین و نوین ترین روش های فراوری سنگ است. در این روش از دستگاه های مخصوصی چون اره بزرگ، وایرکات استفاده میشود. در این روش سنگ کوپ که همان سنگ خام می باشد، توسط تیغه های مخصوص و به صورت حرکت رفت و برگشت، برش زده می شود. اکثر سنگ ها را میتوان به این روش برش داد و اسلب در واقع نامی است که روش برش و کات، بر روی سنگ گذاشته است. ابعاد این نوع سنگ معمولا از عرض ۸۰ سانت بیشتر است. لازم به ذکر است که ابعاد سنگ اسلب، به اندازه ی سنگ خام یا کوپ سنگ ارتباط مستقیمی دارد.

خرید سنگ اسلب چینی الیگودرز در اصفهان

هنگام خرید اینترنتی سنگ اسلب چینی الیگودرز به نکات زیر توجه کنید. ابتدا باید ابعادی که نیاز دارید را محاسبه کرده سپس محلی را که قصد دارید از این سنگ ها استفاده کنید را مشخص کنید. بعد از آن شما باید نوع سنگی را که می خواهید را انتخاب کنید. بعد از انجام این مراحل، شما می توانید به فروشگاه های سنگ فروشی آنلاین مراجعه و سنگ مورد نظر را تهیه کنید. جهت خرید آنلاین و سفارش سنگ اسلب با قیمت مناسب و تنوع بالا، با کارشناسان سنگ پارسی در قسمت فروش و ثبت آنلاین سنگ تماس بگیرید.  همچنین می‌‌توانید برای اطلاع از قیمت هریک از سنگ‌های اسلب با شماره ۰۹۱۲۰۸۴۰۰۹۶ و ۰۹۱۳۳۳۹۰۰۹۶ تماس بگیرید. ما سعی کرده‌ایم تمامی سنگ‌های ساختمانی را برای شما خریداران محترم فراهم کنیم.

قیمت سنگ اسلب چینی الیگودرز در اصفهان

برای اینکه قیمت دقیقی از سنگ اسلب الیگودرز به دست بیاورید باید ابعاد مورد نیاز و سنگی که قصد استفاده از آن را دارید را محاسبه کنید، سپس می‌توانید قیمتی دقیقی از سنگ اسلب مورد نظر را پیدا کنید.

عوامل موثر بر روی قیمت سنگ اسلب چینی الیگودرز در اصفهان

نوع فراوری: هزینه تولید سنگ اسلب، نسبت به دستگاه هایی که برای فراوری استفاده میشود متغیر است و استفاده از دستگاه های روز دنیا باعث استفاده از سرمایه اولیه بیشتر شده و در نتیجه قیمت تمام شده سنگ بالاتر می رود.

ابعاد سنگ اسلب: هرچقدر سایز سنگ بزرگتر باشد، بالطبع قیمت سنگ بالاتر می رود و ابعاد کوچکتر سنگ دارای قیمت پایین‌تری می باشد.

مواد اولیه: در تهیه و تولید سنگ اسلب از تور و اپوکسی استفاده می‌شود که کیفیت این موارد تاثیر بسیار زیادی در کیفیت نهایی سنگ دارد.

تهیه کوپ سنگ: کوپ سنگ قیمت متغیری دارد. بطور مثال اگر کوپ سنگ لاشتر در اصفهان به قیمت هر تن ۴ میلیون تومان خریداری شود این کوپ سنگ با هزینه کمتری از نظر حمل و نقل به سنگبری اصفهان میرسد تا یک سنگبری در تهران. و مورد دیگر این که وجود واسطه برای تهیه کوپ عامل مهم دیگری است که مسئول خرید سنگبری کوپ را از واسطه خریداری کند یا بطور مستقیم از معدن.

سورت سنگ اسلب: سنگ یک متریال طبیعی است که از دل طبیعت بدست می آید و اینکه انتظار داشته باشیم همه سنگ ها یکدست و یک‌رنگ باشند انتظار عجیبی است. همه سنگ ها پس از فراوری به سورت بندی تقسیم می‌شوند و سنگ هایی که خصوصیت های مشابهی دارند با هم دسته بندی می‌شوند. معمولا سورت های یکدست قیمت بالاتری دارند.

خرید سنگ اسلب چینی الیگودرز در اصفهان

مشتریان عزیز جهت خرید انواع سنگ اسلب چینی الیگودرز، می‌توانند از طریق تماس تلفنی با شماره ۰۹۱۲۰۸۴۰۰۹۶ و ۰۹۱۳۳۳۹۰۰۹۶ یا از طریق ایمیل info@sangeparsi.com، در زمینه خرید و فروش سنگ با سنگ پارسی در تماس باشند.

استعلام فوری قیمت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده آخرین ویدیوهای معرفی محصولات
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا