سنگ تراورتنسنگ ساختمانیویدیو گالری سنگ

سنگ تراورتن عباس آباد سفید

خرید سنگ تراورتن عباس آباد سفید، فروش سنگ تراورتن عباس آباد سفید، قیمت سنگ تراورتن عباس آباد سفید، کاربرد سنگ تراورتن عباس آباد سفید، سنگ تراورتن عباس آباد سفید در محمودآباد، سنگ تراورتن عباس آباد سفید در اصفهان

 سنگ تراورتن عباس آباد به دلیل سختی بالا، ساب پذیری عالی، تخلخل کمتر و چسبندگی زیاد با ملات سیمان در نمای ساختمان مخصوصا در نماهای مرتفع کاربرد دارد. همچنین از این سنگ در سایر قسمت های ساختمان به صورت تراورتن گیوتین عباس آباد، تراورتن چرمی عباس آباد و نرده های سنگی تراورتن عباس آباد استفاده میشود.

این سنگ به صورت موج دار و بی موج فرآوری میگردد. و همچنین این نوع از سنگ تراورتن موج دار بسته به طرح و رنگ موج ها نام گذاری و قیمت گذاری میگردد و هر چه قدر موج ها منظم تر باشد و رگه های سیاه و قرمزی کمتری داشته باشداز کیفیت بالاتری برخوردار است و تراورتن بی موج عباس آباد بسته به روشن بودن و کم هاله دار بودن سنگ قیمت گذاری میگردد. معدن سنگ تراورتن عباس آباد در استان مرکزی، شهرستان محلات، شهر نیمور واقع گردیده است . جهت اطلاع  از قیمت سنگ تراورتن عباس آباد سفید با کارشناسان مجموعه سنگ پارسی در تماس باشید.

سنگ تراورتن عباس آباد سفید یکی از زیباترین تراورتنهای ایران است که به دلیل زیبایی، رنگ روشن سفید،تخلخل کمتر، مقاومت بالا، صیقل پذیری عالی، نسبت به سایر تراورتن ها، مقاومت زیاد در برابر باران های اسیدی و رنگ و طرح زیبا جزء منحصر به فردترین تراورتن های دنیا میباشد. تراورتن عباس آباد با توجه به نوع طرح موج و رنگ زمینه به دسته بندی های مختلفی از جمله تراورتن عباس آباد بی موج، تراورتن عباس آباد موج کبریتی، تراورتن عباس آباد دنده گاوی، تراورتن عباس آباد ابر و بادی و تراورتن عباس آباد سوزنی تقسیم می گردد. در سورت های درجه ۱سنگ عباس آباد رگه های سیاه ،قرمز و کرم مایل به قهوه ای دیده میشود.

سنگ تراورتن چیست؟

سنگ تراورتن از رسوبات چشمه های آب گرم حاصل میشود. این سنگ از جمله سنگ های رسوبی است. این سنگ ظاهری بسیار زیبا داشته که طرح های آن جلوه گر طبیعت زیبای سنگ بوده و از آن به عنوان مصالح در بنا (نما، دیوار یا کف) و همچنین ساختن برخی مصنوعات سنگی (مجسمه، ابزار نما، آبنما و … ) استفاده می‌گردد.

سنگ تراورتن (Travertine)  یکی از سنگ های بسیار پرطرفدار و شناخته شده در سراسر جهان است که در ایران به شکل داخلی پس از استخراج از معادن، در قالب کوپ سنگ، در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

تراورتن، سنگی نیمه بلوری و سخت است که بافتی متخلخل و رسوبی داشته و بیشتر در عمق چشمه های آب گرم یافت می شود. این سنگ با تراکم بالا به دلیل بلوری شکل بودن، که از آن برای نمای خارجی ساختمان ها، سنگ زینتی و تقویت خاک های کشاورزی استفاده می شود.

سنگ تراورتن عباس آباد سفید

 این سنگ به دلیل، زیبایی، تنوع رنگ و طرح و ویژگی هایش یکی از بهترین گزینه ها برای دیوارهای بناها و سنگ نمای ساختمان است. سنگ تراورتن کاربرد فراوانی در ساخت ابزار سنگی نما و مصنوعات سنگی مانند مجسمه دارد. فروش سنگ تراورتن کرم توسط سنگ پارسی صورت میگیرد.

انواع سنگ تراورتن در اصفهان

نکات مهم در خرید سنگ تراورتن

  • توجه به کیفیت اپوکسی و کوره ای نبودن سنگ
  • توجه به همگونی پلاک ها در هنگام بارگیری یا تخلیه
  • توجه به کیفیت برش و لب پر نبودن سنگ ها
  • طی کردن قیمت تمام شده ی سنگ در محل تخلیه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا