سنگ اسلبسنگ ساختمانیسنگ مرمریتویدیو گالری سنگ

سنگ اسلب مرمریت سبز نائین

خرید سنگ اسلب مرمریت سبز نائین، فروش سنگ اسلب مرمریت سبز نائین، قیمت سنگ اسلب مرمریت سبز نائین، کاربرد سنگ اسلب مرمریت سبز نائین، سنگ اسلب مرمریت سبز نائین در محمودآباد، سنگ اسلب مرمریت سبز نائین در اصفهان

سنگ اسلب مرمریت سبز نائین با تم سبز روشن به همراه خطوط سفید و مشکی یکی از زیباترین مرمریت های رنگی ایران می باشد. سنگ مرمریت سبز نائین دارای رنگ سبز روشن و طرح و نقوش زیبا که این سنگ را بصورت سه بعدی نمایان میکند و جزء سنگ های لوکس و لاکچری ایران است. این سنگ در بازار های بین المللی جایگاه خوبی قرار دارد. سنگ مرمریت سبز نائین اغلب بصورت اسلب برش میخورد و بدلیل طرح ونقوش زیبا به صورت بوکمچ و فورمچ فراوری میگردد. سنگ مرمریت سبز نائین در کلیه فضاهای داخلی از جمله کف،لابی، سرویس های بهداشتی و مشاعات ساختمان و … کاربرد دارد.

سنگ مرمریت

 سنگ از دگرگونی سنگ های آهکی تحت تاثیر فشار زیاد و گرما در طول زمان تشکیل می شود. مرمریت ها از طرح و رنگ متنوعی برخوردارند. دلیل آن هم، نوع و میزان درصد ناخالصی های موجود در ساختار هرکدام است که موجب پیدایش مرمریت هایی به رنگ صورتی، سیاه، کرمی، لیمویی، خاکستری، سبز، آبی و … می شود. در این میان مرمریت آبی جزء گونه های نادر و گران قیمت به شمار می آید .

در اغلب سنگ های مرمریت سبز شاهد رگه هایی از جنس، رن ، اندازه و ضخامت متفاوت هستیم که هریک طرح خاصی به آن داده است. به طور مثال در برخی رگه هایی زیبا همچون شاخ گوزن (مرمریت دهبید زارع) به چشم می خورد و در نوعی دیگر به صورت ضربان قلب (مرمریت صلصالی) است و یا در سنگ زیبایی همچون مرمریت تری دی بلک طرح پوست ماری نقش بسته اس . در گونه های دیگر نیز می توان شاله‌های پهن و باریک، سوختگی و طرح گل یخی یافت.

قیمت سنگ مرمریت

با توجه به جنس و کیفیت هرکدام از سنگ ها ، رنج قیمتی وسیعی برای مرمریت ها می توان در نظر گرفت. از این رو باتوجه به میزان بودجه، گزینه های مختلفی وجود دارد .

کاربرد سنگ مرمریت

ما شاهد کاربرد فراوان سنگ مرمریت سبز برای کف، پله، دیوار، انواع میز و کانتر، محوطه‌سازی‌ها و مصنوعات سنگی و دکوراتیو هستیم. تنها ایرادی که در اغلب مرمریت ها وجود دارد و قابل انکار نیست، مقاومت کم نسبت به نور خورشید است. پیشنهاد می شود که از سنگ های مرمریت تنها برای مصارف داخل ساختمان و اماکن سرپوشیده استفاده گردد. چرا که بعد از مدتی دچار رنگ پریدگی و حتی ترک می شوند و زیبایی اول را نخواهد داشت . ازاین رو سنگ های دیگری همچون تراورتن ، چینی کریستال وگرانیت برای نمای بیرونی پیشنهاد می شود .

پس اگر بخواهیم نگاهی اجمالی به کاربرد سنگ مرمریت داشته باشیم ، باید بگوییم که سنگ پله مرمریت برای داخل ساختمان و کاربرد تایل و اسلب آن برای کف و دیوارهای داخل جزء رایج ترین موارد مصرف مرمریت هاست .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا