سنگ چینیسنگ ساختمانیویدیو گالری سنگ

خرید سنگ چینی الیگودرز

خرید سنگ چینی الیگودرز، فروش سنگ چینی الیگودرز، قیمت سنگ چینی الیگودرز، کاربرد سنگ چینی الیگودرز، سنگ چینی الیگودرز در محمودآباد، سنگ چینی الیگودرز در اصفهان

سنگهای چینی (کریستال )الیگودرز به طور طبیعی سرد هستند و در مناطق گرم و خشک استفاده از این سنگهای در کف می تواند باعث خنک شدن محیط گرم خانه شما باشد و راه رفتن بر روی سنگ خنک در فصل گرما احساس خوبی به شما خواهد داد. همچنین این سنگ در انتقال گرما به محیط بسیار مناسب است. همچنین میتوان در فصل سرما از گرمایش کف، سنگ کف را گرم کرد و محیط خانه و محل کار دلنشین شود. چرا که این سنگ گرما را خوب انتقال میدهد و گرما آسیبی به سنگ کف نمی رساند. سنگ چینی الیگودرز ساب پذیری بسیار خوبی دارد و شفافیت زیاد این سنگ باعث انعکاس نور زیاد میگردد. این سنگ در گذشته بصورت تایل های کوچک فرآوری میگردید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی فرآوری اغلب این سنگ بصورت اسلب و در طرح های بوک مچ و فورمچ فرآوری میگردد
سنگ اسلب چینی الیگودرز برای استفاده در کف و دیواره ساختمان مناسب است. ولیکن این سنگ بدلیل میزان تخلخل بسیار کم و سطح صاف پشت سنگ باید در موقع نصب به دیوار از اسکوپ جهت مهار سنگ استفاده شود. از دیگر کاربردهای سنگ کریستال الیگودرز استفاده در سنگفرش هال و پذیرایی، سنگفرش آشپزخانه، سنگفرش لابی، سنگ پله و دیواره های داخلی ساختمان و … میباشد. این سنگ بدلیل رنگ روشن ، طرح زیبا و انعکاس نور زیاد در داخل ساختمان مخصوصا طرح بوکمچ و فور مچ آن زیبایی خاصی به ساختمان خواهد بخشید. سنگ ها حساسیت‌زا نیستند و استفاده از سنگ در کفپوش خانه بهترین گزینه برای افرادی است که از حساسیت رنج می برند. سنگ ها کریستال در برابر گرد و خاک مقاوم است و سطح سنگ خیلی راحت و ساده تمیز می گردد و سنگ ها نسبت به سایر متریال های دیگر مثل چوب و پارکت آلرژی‌زا نیستند.

خرید سنگ اسلب چینی الیگودرز در اصفهان

هنگام خرید اینترنتی سنگ اسلب چینی الیگودرز به نکات زیر توجه کنید. ابتدا باید ابعادی که نیاز دارید را محاسبه کرده سپس محلی را که قصد دارید از این سنگ ها استفاده کنید را مشخص کنید. بعد از آن شما باید نوع سنگی را که می خواهید را انتخاب کنید. بعد از انجام این مراحل، شما می توانید به فروشگاه های سنگ فروشی آنلاین مراجعه و سنگ مورد نظر را تهیه کنید. جهت خرید آنلاین و سفارش سنگ اسلب با قیمت مناسب و تنوع بالا، با کارشناسان سنگ پارسی در قسمت فروش و ثبت آنلاین سنگ تماس بگیرید.  همچنین می‌‌توانید برای اطلاع از قیمت هریک از سنگ‌های اسلب با شماره ۰۹۱۲۰۸۴۰۰۹۶ و ۰۹۱۳۳۳۹۰۰۹۶ تماس بگیرید. ما سعی کرده‌ایم تمامی سنگ‌های ساختمانی را برای شما خریداران محترم فراهم کنیم.

تولید سنگ اسلب چینی الیگودرز در اصفهان

تولید سنگ به روش اسلب یکی از جدیدترین و نوین ترین روش های فراوری سنگ است. در این روش از دستگاه های مخصوصی چون اره بزرگ، وایرکات استفاده میشود. در این روش سنگ کوپ که همان سنگ خام می باشد، توسط تیغه های مخصوص و به صورت حرکت رفت و برگشت، برش زده می شود. اکثر سنگ ها را میتوان به این روش برش داد و اسلب در واقع نامی است که روش برش و کات، بر روی سنگ گذاشته است. ابعاد این نوع سنگ معمولا از عرض ۸۰ سانت بیشتر است. لازم به ذکر است که ابعاد سنگ اسلب، به اندازه ی سنگ خام یا کوپ سنگ ارتباط مستقیمی دارد.

قیمت سنگ اسلب چینی الیگودرز در اصفهان

برای اینکه قیمت دقیقی از سنگ اسلب الیگودرز به دست بیاورید باید ابعاد مورد نیاز و سنگی که قصد استفاده از آن را دارید را محاسبه کنید، سپس می‌توانید قیمتی دقیقی از سنگ اسلب مورد نظر را پیدا کنید.

عوامل موثر بر روی قیمت سنگ اسلب چینی الیگودرز در اصفهان

ابعاد سنگ اسلب: هرچقدر سایز سنگ بزرگتر باشد، بالطبع قیمت سنگ بالاتر می رود و ابعاد کوچکتر سنگ دارای قیمت پایین‌تری می باشد.

مواد اولیه: در تهیه و تولید سنگ اسلب از تور و اپوکسی استفاده می‌شود که کیفیت این موارد تاثیر بسیار زیادی در کیفیت نهایی سنگ دارد.

سورت سنگ اسلب: سنگ یک متریال طبیعی است که از دل طبیعت بدست می آید و اینکه انتظار داشته باشیم همه سنگ ها یکدست و یک‌رنگ باشند انتظار عجیبی است. همه سنگ ها پس از فراوری به سورت بندی تقسیم می‌شوند و سنگ هایی که خصوصیت های مشابهی دارند با هم دسته بندی می‌شوند. معمولا سورت های یکدست قیمت بالاتری دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا