سنگ ساختمانیویدیو گالری سنگ

خرید سنگ‌ چینی ازنا

خرید سنگ‌ چینی ازنا، فروش سنگ‌ چینی ازنا، کاربرد سنگ‌ چینی ازنا، قیمت سنگ‌ چینی ازنا، سنگ‌ چینی ازنا در محمودآباد، سنگ‌ چینی ازنا در اصفهان، معدن سنگ‌ چینی ازنا

یکی از زیباترین و معروفترین سنگهای چینی در ایران، سنگ چینی ازنا است. این سنگ دارای زمینه سفید، همراه با خطوط نامنظم طوسی و مشکی میباشد. این سنگ دارای شفافیت بسیار خوب است. شفافیت این سنگ به حدی است که هم انعکاس نور خوبی دارد. و هم جز سنگهای برتر در زمینه سنگ کریستالی محسوب میشود. این سنگ به دلیل زمینه روشنی که دارد برای محیط های کم نور بسیار مناسب میباشد. سورت های دیگر این سنگ شفافیت و زیبایی خاصی دارد. اما رنگ زمینه تیره این سنگ تیره تر همراه با خطوط بیشتر است. شفافیت و براقیت زیاد،  از مهم ترین ویژگی های سنگ چینی ازنا است. جهت خرید سنگ چینی ازنا با کارشناسان سنگ پارسی در تماس باشید.

 اکثر مهندسان آرشیتکت از طرح های بوک مچ و فورمچ سنگ چینی ازنا برای طراحی سنگ کف و دیواره های لابی و سنگ کف سالن های مجلل و تالارها استفاده می نمایند. سنگ چینی ازنا نسبت به سایر سنگ های مشابه خارجی و داخلی هم از نظر کیفی و هم از نظر قیمت بسیار مناسب تر است. با استفاده از طرح های بوک مچ و یا فورمچ سنگ چینی ازنا زیبایی طبیعت را به خانه خود هدیه خواهید داد.

سنگ پله و کف سازی سالن های مجلل نیز از دیگر کاربردهای سنگ چینی ازنا است. سنگ چینی ازنا، نور و روشنایی بیشتری به محیط می بخشد و در محیط های کم نور گزینه خوبی است. از ویژگی های سنگ چینی ازنا میتوان مقاومت سایشی زیاد، رنگ روشن، جذب آب پایین و شفافیت بالا نام برد.سنگ پارسی ارائه دهند زیباترین سورتهای سنگ چینی ازنا میباشد. جهت اطلاع از قیمت و خرید سنگ چینی ازنا با کارشناسان سنگ پارسی تماس بگیرید.

عوامل موثر بر روی قیمت سنگ چینی سفید ازنا در اصفهان

مواد اولیه: در تهیه و تولید سنگ اسلب از تور و اپوکسی استفاده می‌شود که کیفیت این موارد تاثیر بسیار زیادی در کیفیت نهایی سنگ دارد.

ابعاد سنگ اسلب: هرچقدر سایز سنگ بزرگتر باشد، بالطبع قیمت سنگ بالاتر می رود و ابعاد کوچکتر سنگ دارای قیمت پایین‌تری می باشد.

نوع فراوری: هزینه تولید سنگ اسلب ازنا، نسبت به دستگاه هایی که برای فراوری استفاده میشود متغیر است. در تولید همه سنگ‌ها، استفاده از دستگاه های روز دنیا باعث هزینه های بیشتر میشود. افزایش هزینه های تولید سنگ، سبب بالاتر رفتن قیمت تمام شده سنگ میشود.

تهیه کوپ سنگ: قیمت تمام شده کوپ سنگی که به سنگبری میرسد متغیر است. بطور مثال اگر کوپ سنگ لاشتر در اصفهان به قیمت هر تن ۴ میلیون تومان خریداری شود این کوپ سنگ با هزینه کمتری از نظر حمل و نقل به سنگبری اصفهان میرسد تا یک سنگبری در تهران. و مورد دیگر این که وجود واسطه برای تهیه کوپ عامل مهم دیگری است که مسئول خرید سنگبری کوپ را از واسطه خریداری کند یا بطور مستقیم از معدن.

سورت سنگ اسلب: سنگ یک متریال طبیعی است که از دل طبیعت بدست می آید و اینکه انتظار داشته باشیم همه سنگ ها یکدست و یک‌رنگ باشند انتظار عجیبی است. همه سنگ ها پس از فراوری به سورت بندی تقسیم می‌شوند و سنگ هایی که خصوصیت های مشابهی دارند با هم دسته بندی می‌شوند. معمولا سورت های یکدست قیمت بالاتری دارند.

قیمت سنگ چینی سفید ازنا در اصفهان

براساس ابعاد مورد نظر و نوع نیاز خود میتوانید قیمت حدودی سنگ خود را محاسبه کنید. سپس می‌توانید قیمتی دقیقی از سنگ اسلب مورد نظر را پیدا کنید. جهت اطلاع از قیمت و خرید سنگ چینی ازنا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تولید سنگ چینی سفید ازنا در اصفهان

 در روش تولید سنگ اسلب از دستگاه های مخصوصی چون اره بزرگ، وایرکات استفاده میشود. در این روش سنگ کوپ که همان سنگ خام می باشد، توسط تیغه های مخصوص و به صورت حرکت رفت و برگشت، برش زده می شود. اکثر سنگ ها را میتوان به این روش برش داد و اسلب در واقع نامی است که روش برش و کات، بر روی سنگ گذاشته است. ابعاد این نوع سنگ معمولا از عرض ۸۰ سانت بیشتر است. لازم به ذکر است که ابعاد سنگ اسلب، به اندازه ی سنگ خام یا کوپ سنگ ارتباط مستقیمی دارد.

استعلام فوری قیمت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده آخرین ویدیوهای معرفی محصولات
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا