سنگ چینیسنگ ساختمانیسنگ کریستالویدیو گالری سنگ

خرید سنگ اسلب پرشین اسکاتو

خرید سنگ اسلب پرشین اسکاتو، قیمت خرید سنگ اسلب پرشین اسکاتو، فروش سنگ اسلب پرشین اسکاتو، کاربرد سنگ اسلب پرشین اسکاتو، سنگ اسلب پرشین اسکاتو در محمودآباد، سنگ اسلب پرشین اسکاتو در اصفهان

سنگ اسلب پرشین اسکاتو یکی از خاصترین و زیباترین سنگهای ایرانی از خانواده سنگهای کریستال می‌باشد. سنگ اسلب پرشین اسکاتو دارای زمینه سفید با خطوط طوسی و مشکی پراکنده در سطح سنگ میباشد. این سنگ دارای استحکام بسیار بالا وساب پذیری فوق العاده ایی است.
سنگ اسلب پرشین اسکاتو بیشتر به صورت اسلب و در طرحهای منحصرد به فرد به صورت بوکمچ وفورمچ فراوری میگردد.سنگ اسلب پرشین اسکاتو مورد توجه بسیاری طراحان وساختمانسازان لوکس قرار گرفته است،این سنگ شباهت زیاد به سنگ اربسکاتو ایتالیا دارد و به همین دلیل این سنگ را به این نام می‌نامند.
سنگ اسلب پرشین اسکاتو قیمت مناسب تری نسبت به سنگ های مشابه خارجی دارد،مشتریان به دلیل زیبایی و طرح منحصربه فرد اسلب پرشین اسکاتو به دنبال خرید این سنگ زیبا برای پروژه های لوکس خود هستند.
این سنگ بدلیل رنگ روشن ، طرح زیبا و انعکاس نور زیاد در داخل ساختمان مخصوصا طرح بوکمچ و فور مچ آن زیبایی خاصی به ساختمان خواهد بخشید. سنگ اسلب پرشین اسکاتو در برابر گرد و خاک مقاوم است و سطح سنگ خیلی راحت و ساده تمیز می گردد.

 

فروش سنگ اسلب چینی پرشین اسکاتو

هنگام خرید اینترنتی سنگ چینی به نکات زیر توجه کنید. ابتدا باید ابعادی که نیاز دارید را محاسبه کرده سپس محلی را که قصد دارید از این سنگ ها استفاده کنید را مشخص کنید. بعد از آن شما باید نوع سنگی را که می خواهید را انتخاب کنید. بعد از انجام این مراحل، شما می توانید به فروشگاه های سنگ فروشی آنلاین مراجعه و سنگ مورد نظر را تهیه کنید. شما میتوانید برای خرید آنلاین و سفارش سنگ اسلب با قیمت مناسب و تنوع بالا هستید، می‌توانید با کارشناسان سنگ پارسی در قسمت فروش و ثبت آنلاین سنگ تماس بگیرید. همچنین شما می‌‌توانید برای اطلاع از قیمت هریک از سنگ‌های اسلب مورد نیاز خود با شماره ۰۹۱۲۰۸۴۰۰۹۶ و ۰۹۱۳۳۳۹۰۰۹۶ تماس بگیرید. ما سعی کرده‌ایم تمامی سنگ‌های ساختمانی را برای شما خریداران محترم فراهم کنیم.

عوامل موثر بر روی قیمت

نوع فراوری: هزینه تولید سنگ اسلب، نسبت به دستگاه هایی که برای فرآوری استفاده میشود متغیر است. استفاده از دستگاه های روز دنیا باعث استفاده از سرمایه اولیه بیشتر شده و در نتیجه قیمت تمام شده سنگ بالاتر می رود.

ابعاد سنگ اسلب: هرچقدر سایز سنگ بزرگتر باشد، بالطبع قیمت سنگ بالاتر می رود و ابعاد کوچکتر سنگ دارای قیمت پایین‌تری می باشد.

مواد اولیه: در تهیه و تولید سنگ اسلب از تور و اپوکسی استفاده می‌شود که کیفیت این موارد تاثیر بسیار زیادی در کیفیت نهایی سنگ دارد.

تهیه کوپ سنگ: قیمت تمام شده کوپ سنگی که به سنگبری میرسد متغیر است. بطور مثال اگر کوپ سنگ لاشتر در اصفهان به قیمت هر تن ۴ میلیون تومان خریداری شود این کوپ سنگ با هزینه کمتری از نظر حمل و نقل به سنگبری اصفهان میرسد تا یک سنگبری در تهران. و مورد دیگر این که وجود واسطه برای تهیه کوپ عامل مهم دیگری است که مسئول خرید سنگبری کوپ را از واسطه خریداری کند یا بطور مستقیم از معدن.

سورت سنگ اسلب: سنگ یک متریال طبیعی است که از دل طبیعت بدست می آید. پس نباید انتظار داشته باشیم همه سنگ ها یکدست و یک‌رنگ باشند. همه سنگ ها پس از فراوری به سورت بندی تقسیم می‌شوند. سپس سنگ هایی که خصوصیت های مشابهی دارند با هم دسته بندی می‌شوند. معمولا سورت های یکدست قیمت بالاتری دارند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا