سنگ تراورتنسنگ ساختمانی

سنگ تراورتن سفید عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد یکی از شناخته شده ترین سنگ های تراورتن سفید در ایران و جهان است. این سنگ یکی از پر مصرف ترین سنگ های ساختمانی است که بصورت پلاک در نمای ساختمان ها بکار میرود. تراورتن عباس آباد رنگ زمینه‌ی کرم روشن مایل به سفید دارد و به دو صورت موج دار و بی موج بریده می‌شودو به صورت اسلب وتایل فراوری میگردد.سنگ‌ نما بیشتر از بقیه ی قسمت‌های ساختمان در معرض بارندگی و سردی هوا قرار دارد، از این رو باید مقاومت کافی در برابر این شرایط آب‌‌ و هوایی را داشته باشد که سنگ عباس آباد با مقاومت خوبی که در این زمینه از خود نشان داده یکی از بهترین گزینه برای نمای ساختمان می‌باشد.
سنگ تراورتن عباس آباد یکی از سنگ های تراورتن قدیم ایران است که بدلیل خصوصیات خوب آن شهرت جهانی پیدا کرده است و مورد استقبال سازندگان و معماران داخلی و خارجی مخصوصا برای اجرای نمای ساختمان قرار گرفته است.
این سنگ وزن بسیار سبکی دارد و این یکی از بهترین مزیت‌های این سنگ می‌باشد. تراورتن ها تخلخل بالایی نیز دارند. تخلخل یا همان فاصله مولکولی باعث می‌شود سیمان یا چسب به راحتی در سنگ نفوذ کرده و به خوبی سنگ را به سازه بچسباند.

⚜️کیفیت:سوپر٬صادراتی⚜️
⚜️ضخامت:۱/۸⚜️
⚜️مشاوره،بازاریابی وفروش⚜️
📲۰۹۱۲۰۸۴۰۰۹۶
📲۰۹۱۳۳۳۹۰۰۹۶

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا