سنگ ساختمانیسنگ مرمریت

سنگ مرمریت لاشتر

سنگ مرمریت لاشتر که زمینه آن مشکی مایل به طوسی است ، برای طراحیهای خاص در قسمت های مختلف ساختمان و سرویس های بهداشتی استفاده می شود. سنگ مرمریت مشکی لاشتر جذب آب بسیار پایین و مقاومت بالایی دارد و به صورت تامبل یا سندبلاست و یا تیشه ای با ضخامت ۳ سانتیمتری برای کف در فضاهای باز مناسب است.

سنگ مرمریت لاشتر سنگ مرمریت لاشتر با رنگ زمینه خاکستری مشکی خیره کننده، معروفترین سنگ مرمریت ایرانی است و شهرت جهانی دارد. نام این سنگ در بازار جهانی Pietra Gray Marble است. این سنگ مرمریت بر اساس رنگ پس زمینه و تعداد رگه های سفید در انواع مختلف طبقه بندی شده است. سنگ مرمریت خاکستری لاشتر یکی از معروف ترین و پرفروش ترین سنگ های طبیعی در جهان است و شباهت زیادی به سنگ پیترا گری ایتالیا دارد.

اگرچه کشور مبدأ سنگ مرمریت لاشتر، ایران است ولیکن سنگ مرمریت لاشتر به تمام دنیا صادر می شود. علاوه بر این، بسیاری از کارخانه‌های سنگبری در چین، ایتالیا و ترکیه این سنگ طبیعی خاکستری را تولید می‌کنند.
سنگ مرمریت لاشتر در ابعاد اسلب و تایل فراوری می‌شود.

فراوری های گوناگونی روی مرمریت لاشتر صورت میگیرد از جمله صیقل،هوند،چرمی،بوش همر،تیشه ایی و هر کدام از این نوع فراوری‌ها کاربرد مخصوصی دارد. سنگ مرمریت لاشتر در صورت داشتن خطوط سفید به صورت بوکمچ وفورمچ فراوری میشود که علاوه بر رنگ خاص سنگ،زیبایی آن را دو چندان میکند.

معدن این در استان اصفهان و در فاصله ۳۵ کیلومتری جنوب اصفهان منطقه لاشتر واقع گردیده است.
.
⚜️مشاوره،بازاریابی وفروش⚜️

📲۰۹۱۲۰۸۴۰۰۹۶
📲۰۹۱۳۳۳۹۰۰۹۶
.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا