سنگ اسلبسنگ ساختمانیسنگ مرمریت

سنگ مرمریت دیپلمات

سنگ مرمریت دیپلمات ظاهری کرم رنگ با گل های سبز زیتونی بسیار زیبا و شلوغ دارد. این سنگ به صورت یکدست بوده و گاها گل ها و هاله های نارنجی و صورتی کم رنگ در آن دیده می شود.
دسته بندی و سورت بندی این سنگ اغلب بر اساس گل های ریز و درشت آن و یکدست بودن رنگ سنگ انجام می شود. سنگ مرمریت دیپلمات اغلب در دو سورت دسته بندی می شود. یکی دارای هاله های نارنجی و صورتی کم رنگ و یکی از سورت ها بدون هاله های رنگی است. خلوت و شلوغ بودن سنگ هم در دسته بندی تاثیر گذار است.رگه های کلسیتی خاکستری این سنگ در کنار هاله های طوسی و صورتی کمرنگ، نقش زیبایی را ایجاد کرده است. این محصول به دلیل زیبایی منحصر بفرد و یکنواختی پراکندگی نقش ها، مانند یک تابلوی نقاشی زیبا به نظر می رسد. زیبایی این محصول پس از اجرا در محیط دو چندان شده و ترکیب رنگ آن باعث ایجاد آرامش در فضا می شود. این سنگ بصورت اسلب و تایل فرآوری میگردد. در فرآیند تولید و فرآوری این سنگ جهت بالا بردن استحکام ، مقاومت و کیفیت از پرکننده های قوی مانند اپوکسی ، توری و ساینده های مرغوب استفاده میشود.
سنگ دیپلمات بصورت خام (کوپ ، بلوک) و فرآوری شده به سایر کشورها صادرات میگردد.این سنگ با زمینه رنگ کرم روشن وهاله های زیتونی جذابیت خاصی برای نمای داخلی و سنگفرش به وجود می آورد و می تواند برای مراکز تجاری ، اداری و واحدهای مسکونی گزینه مناسبی باشد. علاوه بر استفاده بعنوان سنگفرش داخلی از این سنگ زیبا می توان به عنوان سنگ پله و راه پله نیز استفاده نمود.
معدن سنگ دیپلمات در استان فارس، در نزدیکی شهر آباده واقع شده است.


⚜️کیفیت:سوپر٬صادراتی⚜️
⚜️ضخامت:دوسانت⚜️
⚜️ابعاد:اسلب،تایل⚜️
⚜️مشاوره،بازاریابی وفروش⚜️
📲۰۹۱۲۰۸۴۰۰۹۶
📲۰۹۱۳۳۳۹۰۰۹۶
.

استعلام فوری قیمت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده آخرین ویدیوهای معرفی محصولات
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا