سنگ اسلبسنگ ساختمانیسنگ مرمر

سنگ کانتر آشپزخانه

سنگ کانتر آشپزخانه؛

ایده استفاده از سنگهای طبیعی در آشپزخانه روح و زیبایی خاصی را به محیط آشپزخانه می‌بخشد. آشپزخانه بخش مهمی در هر خانه است که زیبایی آن روی تمامی فضای داخلی ساختمان اثر می‌گذارد. آشپزخانه بخش بسیار مهم و پرکاربرد در هر خانه‌ای بشمار می‌رود. سطوح کابینت و کانتر در آشپزخانه‌، همواره در معرض آب و رطوبت قرار دارند.

نوع و کیفیت مصالحی که برای سطوح کابینت و کانتر در آشپزخانه استفاده می‌شود از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. علاوه بر رطوبت، کانترهای آشپزخانه در معرض خطر فرسایش، ریختن مایعات داغ، قرار دادن اجسام داغ، خراشیدگی و ایجاد لکه قرار دارند. بنابراین، استفاده از سنگ‌های طبیعی در این مکان حساس، نسبت به سایر مصالح ساختمانی از قبیل، چوب یا لمینت ترجیح داده می‌شود.سنگ طبیعی نه تنها بادوام و مناسب کانتر آشپزخانه است، بلکه یک عنصر زیبای شناختی در منازل مسکونی محسوب می‌گردد.

استفاده از صفحات سنگی، ارزش و قیمت خانه را نیز افزایش می‌دهد. گزینه‌های زیادی برای سطوح کابینت و کانتر آشپزخانه در بازار وجود دارد، اما انتخاب کانتر مناسب یکی از مهم‌ترین جنبه‌های طراحی در آشپزخانه است.

در واقع، این انتخاب، یک سرمایه‌گذاری برای سال‌های آینده نیز بشمار می‌رود.سنگهای طبیعی به خاطر تنوع بالا گزینه های بسیاری را برای خریداران فراهم میاورد و هر سلیقه ایی را پوشش میدهد پس از انتخاب سنگ مورد نظر با دستگاههای پیشرفت میتوان ابزارهای بینظیر را بر روی سنگ اجرا کرد که هر بیننده ایی را مجذوب کند.

سنگ پارسی همواره بهترین اسلبهای سنگ را در اختیار مشتریان خود قرار داده و با پیشرفته ترین دستگاه ها زیباترین اجراها را فراهم میسازد.

⚜️کیفیت:سوپر٬صادراتی⚜️
⚜️مشاوره،بازاریابی وفروش⚜️
📲۰۹۱۲۰۸۴۰۰۹۶
📲۰۹۱۳۳۳۹۰۰۹۶

استعلام فوری قیمت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده آخرین ویدیوهای معرفی محصولات
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا