سنگ ساختمانی, سنگ گرانیت, ویدیو گالری سنگ

سنگ گرانیت بلک هورس برزیل

                                                                                                                                                                                                                      گرانیت بلک هورس برزیل یک گرانیت مشکی باشکوه و خاص با رگه های سفید، که می تواند هر نگاهی را به خود خیره کند. سنگ اسلب گرانیت بلک هورس (Black Horse Granite) یکی از خاصترین وزیباترین سنگهای گرانیت جهان است زمینه این سنگ به رنگ مشکی همراه با خطوط عریض سفید موجود در این سنگ جذابیت این سنگ را دو چندان کرده است.
سنگ گرانیت به طور خاص، ظرافت را تعریف می کند. حالت نرم و درخشان، دوام و مقاومت گرانیت آن را به ماده ای ایده آل تبدیل کرده است.  با حضور چشمگیر خود در جزیره یا پیشخوان های آشپزخانه به راحتی می تواند طراحی آشپزخانه را ارتقا دهد و سال ها در آشپزخانه دوام داشته باشد.
سنگ گرانیت به دلیل زیبایی و دوام ، گزینه برتر طراحان و سازندگان برای صفحات میز است. به زبان ساده، بهترین سنگ طبیعی برای کانتر آشپزخانه گرانیت است. قیمت بالای گرانیت سبب شده، که انتخابی لاکچری برای منازل لوکس باشد. در سالهای اخیر، اسلب های گرانیت افزایش یافته است که به تعدیل قیمت ها کمک کرده است. اما هنوز شهرت این سنگ به عنوان یک گزینه برتر همچنان باقی مانده است.
سنگ اسلب گرانیت بلک هورس برزیل به دلیل دوام و مقاومت بالایی که در مقابل ضربه و فشار دارد برای استفاده به عنوان صفحه کابینت و کانتر بسیار مناسب می باشد. طبیعی بودن سنگ اسلب گرانیت بلک هورس برزیل و عدم استفاده از مواد مصنوعی در ساختار این سنگ انسجام و مقاومت و دوام بالای آن ، مقاوم بودن در برابر الکتریسیه، آنتی باکتریال بودن و همچنین مقاومت سنگ اسلب گرانیت بلک هورس درمقابل اجسام داغ و گرما از دیگر ویژگی هایی است که این سنگ را به یکی از مناسبترین انتخابات برای صفحات کابینت و کانتر تبدیل کرده است.از آنجایی که سطوح کابینت و کانتر عموما در معرض آب و رطوبت و همچنین مواد اسیدی قرار دارد،سنگ گرانیت بلک هورس برزیل یکی از لاکچری ترین گزینه ها برای صفحات کابینت وکانتر اشپزخانه های لوکس میباشد.

قیمت سنگ گرانیت

از آنجایی که گرانیت ها دارای سختی بالایی هستند طبیعتاً هزینه برش و فرآوری آن نیز بیشتر از سنگ های آهکی است. لیست قیمت سنگ گرانیت در تیرماه ۱۴۰۱ در بازه‌ی ۱۳۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان متغیر است که ارزانترین آن گرانیت مروارید مشهد و گرانترین آن مشکی تویسرکان است.

معایب سنگ گرانیت

  • تشعشعات مضر برای بدن انسان در شرایط خاص
  • وزن بالا و چسبندگی پایین
  • زنگ زدگی در برخی سورت ها
  • عایق نبودن برای صدا و حرارت

مزایای سنگ گرانیت

  • رنگ های سنگ گرانیت
  • رنگ های سنگ گرانیت
  • استحکام و مقاومت بالا
  • مقاومت در برابر آب و مواد شیمیایی
  • زیبایی و سطح یکدست
  • کاربرد سنگ گرانیت

سنگ گرانیت به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که دارد، امکان استفاده از آن در هر قسمتی از ساختمان، در فضای داخلی و هم در فضای بیرونی ساختمان را میسر کرده است. با این حال از جمله مهمترین کاربردهای سنگ گرانیت در پله ها، سنگ فرش پیاده رو (عموما به صورت سنگ کوبیک)، نمای ساختمان، کف پوش، دیوار پوش، محوطه سازی، سنگ مزار یا سنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *