سنگ ساختمانی, سنگ کریستال, ویدیو گالری سنگ

سنگ کریستال مایا

سنگ کریستال مایا از خانواده سنگهای کریستال سفید است که معدن آن در کشور یونان واقع شده است. این سنگ دارای زمینه سفید با رگه های کمرنگ خاکستری میباشد. سنگ کریستال مایا بیشتر بصورت اسلب فراوری میگردد. سنگ کریستال مایا دارای جذب آب ناچیز، مقاومت بسیار بالا، صیقل پذیری فوق العاده و شفافیت بی نظیر میباشد. این سنگ کریستال سفید جزو سنگ های وارداتی محسوب میشود و به صورت اسلب در کف سالن، کانتر آشپزخانه ،جزیره،دیواره ها مورد استفاده قرار میگیرد.
سنگ اسلب مایا یکی از پرطرفدارترین سنگهای سفید وارداتی به کشور میباشد که بعد از اجرا زیبایی خاصی را پدید میاورد وبه لحاظ وجود خطوط کمرنگ طوسی در سطح سنگ هیچگاه چشم را از دیدن خود خسته نخواهد کرد و همچنان چشم نواز می‌باشد.

خرید انواع سنگ چینی یا سنگ کریستال

خرید سنگ چینی به صورت آنلاین و یا حضوری امکان پذیر است. آن چه در فرآیند خرید اهمیت دارد، انتخاب درست نوع سنگ و خرید از فروشگاه معتبر است. گاهی ممکن است در مقایسه ی دو سنگ کریستال، یک نمونه برای کاربردی خاص مناسب تر باشد. برای اطمینان از چنین مواردی توصیه می شود حتماً با کارشناس متخصص در این حوزه مشورت کنید. برای این منظور می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان سنگ پارسی بهره مند شود.

اسلب سنگ چینی

سنگ کریستال در ابعاد مختلفی برش و فرآوری می شود. از رایج ترین ابعاد این سنگ می توان به ۴۰*۴۰ یا ۴۰ طولی اشاره کرد. سنگ اسلب به سنگ هایی گفته می شود که در ابعاد بزرگ (بیشتر از ۸۰ سانتی متر) فرآوری می شوند. فرآوری سنگ در این ابعاد سبب افزایش زیبایی فضا و بیشتر شدن استحکام سنگ می شود. از دیگر نکات مهم امکان ایجاد طرح های بوک مچ و فورمچ به کمک سنگ های اسلب چینی است. استفاده از فرآوری Book Match و Four Match به ویژه در کف سالن های بزرگ و لابی هتل ها و … سبب جذابیت هر چه بیشتر فضا می شود.

قیمت سنگ چینی

عوامل موثر بر قیمت سنگ های چینی :

فرآوری سنگ: دیگر عامل تعیین کننده قیمت نوع فرآوری آن است. در هر یک از این شیوه ها ابزار مختلفی به کار رفته و هزینه های اجرای فرآوری متفاوت است. به این ترتیب می توان دلیل اختلاف قیمت آن ها را توجیه کرد.

ابعاد: بیشتر بودن قطر و ابعاد سنگ سبب افزایش قیمت آن می‌شوند. به همین دلیل سنگ های چینی موجود در بازار با قیمت بالاتری عرضه می شوند.

آنالیز سنگ: هر چه کیفیت سنگ از نظر مقاومت سایشی، فشاری وجذب آب بالاتر باشد، قیمت بیشتری برای آن تعیین خواهد شد.

انواع سنگ چینی

  • سنگ چینی قروه
  • سنگ چینی الیگودرز
  • سنگ چینی مشهد
  • سنگ چینی ازنا
  • سنگ چینی نیریز
  • سنگ چینی لایبید
  • سنگ چینی نیریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *