سنگ تراورتنسنگ ساختمانی

سنگ تراورتن عباس آباد بی موج

سنگ تراورتن عباس آباد بی موج یکی از شناخته‌شده‌ترین سنگ‌های تراورتن سفید در ایران و جهان است. این سنگ یکی از پر مصرف ترین سنگ‌های ساختمانی است که بصورت پلاک در نمای ساختمان‌ها بکار میرود. تراورتن عباس آباد رنگ زمینه‌ی کرم روشن مایل به سفید دارد و به دو صورت موج دار و بی موج بریده می‌شود و به صورت اسلب و تایل فراوری می‌گردد. سنگ‌ نما بیشتر از بقیه ی قسمت‌های ساختمان در معرض بارندگی و سردی هوا قرار دارد، از این رو باید مقاومت کافی در برابر این شرایط آب‌‌ و هوایی را داشته باشد که سنگ عباس آباد با مقاومت خوبی که در این زمینه از خود نشان داده یکی از بهترین گزینه برای نمای ساختمان می‌باشد.
سنگ تراورتن عباس آباد یکی از سنگ های تراورتن قدیم ایران است که بدلیل خصوصیات خوب آن شهرت جهانی پیدا کرده است و مورد استقبال سازندگان و معماران داخلی و خارجی مخصوصا برای اجرای نمای ساختمان قرار گرفته است.
این سنگ وزن بسیار سبکی دارد و این یکی از بهترین مزیت‌های این سنگ می‌باشد. تراورتن ها تخلخل بالایی نیز دارند. تخلخل یا همان فاصله مولکولی باعث می‌شود سیمان یا چسب به راحتی در سنگ نفوذ کرده و به خوبی سنگ را به سازه بچسباند.

 

⚜️کیفیت:سوپر٬صادراتی⚜️
⚜️ضخامت:۱/۸⚜️
⚜️فراوری وعرضه انواع سنگهای ساختمانی⚜️
⚜️مشاوره،بازاریابی وفروش⚜️
📲۰۹۱۲۰۸۴۰۰۹۶
📲۰۹۱۳۳۳۹۰۰۹۶

استعلام فوری قیمت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده آخرین ویدیوهای معرفی محصولات
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا