سنگ اسلب, سنگ ساختمانی, سنگ گرانیت

سنگ اسلب گرانیت پلاتینیوم

سنگ-اسلب-گرانیت-پلاتینیوم

سنگ اسلب گرانیت پلاتینیوم دارای زمینه مشکی همراه با خطوط زیبا عریض نقره ایی میباشد. سنگ گرانیت پلاتینیوم یک گرانیت وارداتی از کشور برزیل است و جز سنگهای گرانیت پر طرفدار میباشد که نسبتا از قیمت نسبتا بالایی برخورداراست و مشتریان به دلیل طرح خاص و یکدست این سنگ خریدار آن هستند. سنگ گرانیت پلاتینیوم زیبایی و شکوه را به ساختمان شما می بخشد و بدلیل قیمت بالا بیشتر در ساختمان های بسیار لوکس و گرانقیمت بصورت اسلب و بوک مچ استفاده میگیرد و مورد توجه طراحان و سازندگان مناطق لوکس شهرها قرار گرفته است. سنگ گرانیت پلاتینیوم به دلیل مقاومت بسیار زیاد در برابر سرما، گرما، ضربه و فشار بسیار یکی از مناسب‌ترین گزینه های استفاده در کانتر و جزیره آشپزخانه های لوکس میباشد.

سنگ اسلب گرانیت پلاتینیوم

یکی از مواد پر استفاده در آشپزخانه آب است. معمولا در حین انجام امور آشپزخانه آب روی سطوح کابینت یا حتی روی اوپن میریزد. جنس صفحه روی کابینت یا کانتر اگر در برابر آب مقاوم نباشد دچار مشکل می شود. سنگ اسلب گرانیت پلاتینیوم در برابر آب و مایعات بسیار مقاوم است وبرای استفاده در محیط آشپزخانه و آزمایشگاه ها بسیار مناسب است. سنگ های گرانیتی را می‌توان به راحتی با یک ابر آغشته به کف و صابون شست و تمیز نمود. این سنگ ها نه تنها آسیبی نمی بینند بلکه شفاف تر و تمیز تر هم می‌شوند.

مزایای سنگ اسلب گرانیت پلاتینیوم

روغن هم از دیگر موادی است که هنگام طبخ غذا به وفور مورد استفاده است و اصلا بعید نیست گاهی چند قطره از آن روی سطوح بریزد. اگر سطوح از جنس سنگ اسلب گرانیت پلاتینیوم باشند حتی برای ریختن روغن هم دلهره و نگرانی نخواهید داشت. چرا که می توانید به راحتی و به کمک یک دستمال، لکه را برداشته و سطح را حسابی تمیز کنید. مزایا و ویژگی های گرانیت، آن را به گزینه ای جذاب برای کانتر آشپزخانه تبدیل می کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *