سنگ اسلب, سنگ ساختمانی, سنگ کریستال, ویدیو گالری سنگ

سنگ اسلب کریستال آگاتا بلک

کریستال آگاتا بلک

سنگ اسلب کریستال آگاتا بلک دارای خطوط رنگی سفید، طلایی، … است که به صورت نامنظم در سطح سنگ پراکنده اند. این ویژگی باعث شده که هم سنگ از یکنواختی رنگ تیره خارج شود و هم بتوان آن را با لوازم رنگی دیگر خانه ترکیب و ست کرد. از مزایای دیگر سنگ اسلب آگاتا بلک و در کل سنگهای اسلب مشکی یا  تیره این است که بعضی از لکه ها و به طور کلی کثیفی بر روی سطح آنها مشخص نیست. تنها گرد و غبار است که به خوبی مشخص می باشد و برای تمیز کردن این سنگها فقط کافی است که با یک دستمال خیس تمیز، سطح آنها را پاک کنیم.

یک از ویژگی های فوق العاده سنگ اسلب تیره ترکیب جذاب آن با رنگ های طلایی و نقره ای می باشد. این ترکیب رنگ به نمای داخلی ساختمان جلوه ای بسیار لوکس و چشم نواز می دهد. به ویژه اگر سطح سنگ اسلب ساب صیقلی و براق داشته باشد. همچنین اگر از سنگ اسلب سنگ های تیره استفاده کنید، زیبایی مکان دو برابر می شود. سنگ اسلب کریستال آگاتا بلک یکی از زیباترین سنگهای تیره در بین سنگهای اسلب میباشد که به خوبی در محیط کار شده خود نمایی میکند.

فروش سنگ اسلب در اصفهان

 نکات مهم در خرید سنگ اسلب:

ابتدا باید ابعادی که نیاز دارید را محاسبه کرده سپس محلی را که قصد دارید از این سنگ ها استفاده کنید را مشخص کنید. بعد از آن شما باید نوع سنگی را که می خواهید را انتخاب کنید. بعد از انجام این مراحل، شما می توانید به فروشگاه های سنگ فروشی آنلاین مراجعه و سنگ مورد نظر را تهیه کنید. برای خرید آنلاین با کارشناسان سنگ پارسی در قسمت فروش و ثبت آنلاین سنگ تماس بگیرید. همچنین می‌‌توانید برای اطلاع از قیمت هریک از سنگ‌های اسلب موردنیاز خود با شماره ۰۹۱۲۰۸۴۰۰۹۶ و ۰۹۱۳۳۳۹۰۰۹۶ تماس بگیرید. . ما سعی کرده‌ایم تمامی سنگ‌های ساختمانی را برای شما خریداران محترم فراهم کنیم.

عوامل موثر بر روی قیمت سنگ اسلب در اصفهان

نوع فراوری:  سنگ اسلب، باتوجه به دستگاه هایی که برای فراوری از آنها استفاده میشود  قیمت متغییری دارد.  استفاده از دستگاه های روز دنیا باعث استفاده از سرمایه اولیه بیشتر شده و در نتیجه قیمت تمام شده سنگ بالاتر می رود.

ابعاد سنگ اسلب: هرچقدر سایز سنگ بزرگتر باشد، بالطبع قیمت سنگ بالاتر می رود و ابعاد کوچکتر سنگ دارای قیمت پایین‌تری می باشد.

مواد اولیه: از تور و اپوکسی در تهیه و تولید سنگ اسلب استفاده می‌شود که کیفیت نهایی سنگ را هم بالا میبرد.

تهیه کوپ سنگ: کوپ سنگی که به سنگبری میرسد قیمتش متفاوت است. بطور مثال اگر کوپ سنگ لاشتر در اصفهان به قیمت هر تن ۴ میلیون تومان خریداری شود این کوپ سنگ با هزینه کمتری از نظر حمل و نقل به سنگبری اصفهان میرسد تا یک سنگبری در تهران. و مورد دیگر این که وجود واسطه برای تهیه کوپ عامل مهم دیگری است که مسئول خرید سنگبری کوپ را از واسطه خریداری کند یا بطور مستقیم از معدن.

سورت سنگ اسلب: سنگ یک متریال طبیعی است که از دل طبیعت بدست می آید و اینکه انتظار داشته باشیم همه سنگ ها یکدست و یک‌رنگ باشند انتظار عجیبی است. همه سنگ ها پس از فراوری به سورت بندی تقسیم می‌شوند و سنگ هایی که خصوصیت های مشابهی دارند با هم دسته بندی می‌شوند. معمولا سورت های یکدست قیمت بالاتری دارند.

قیمت سنگ اسلب در اصفهان

برای اینکه قیمت دقیقی از سنگ اسلب به دست بیاورید باید ابعاد مورد نیاز و سنگی که قصد استفاده از آن را دارید را محاسبه کنید، سپس می‌توانید قیمتی دقیقی از سنگ اسلب مورد نظر را پیدا کنید.

خرید سنگ اسلب در اصفهان

مشتریان عزیز جهت خرید انواع سنگ اسلب، می‌توانند از طریق تماس تلفنی با شماره ۰۹۱۲۰۸۴۰۰۹۶ و ۰۹۱۳۳۳۹۰۰۹۶ یا از طریق ایمیل info@sangeparsi.com، در زمینه خرید و فروش سنگ با سنگ پارسی در تماس باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *